SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vektra
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
259,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
118982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura u ne gjendje te rregull regjistrimi i akaduar eshe me benzin plin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
alpina011
+377-44-671-929
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »