SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat altea 2.0tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
118986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat altea 2.0tdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjevdet
Prishtinë
049448333
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »