SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 - 2009 - 1.4, 99,000km
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
99,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
118987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 6, 99,000km, 1.4 benzin, shpenzime te vogla, klimatronic, fellne 17", 4 dyer, ne gjendje fantastike, 1 vit regjistrim.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049700543
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »