SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1990
ID e produktit :
118998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.9 turbo dizell ne gjendje shum te mir. Hargjimett shum te vogla

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim F
Amerika, Limburg, Netherlands
045 591 261
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »