SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vw caddy...
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2005
ID e produktit :
118999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw caddy

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
Frankfurt, Germany
045362948\049321277
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »