SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 3 vr6 2.8 rigjistrim 1 vit boj ndrrim
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1993
ID e produktit :
119012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 3 vr6 ne gjendje te shkelqyer osht full ekstra . vetura nuk osht hipotek dhe perkthehet mrena dite per me shum kontakto nr tel - viber 049-666-799 - 045-510-540 .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert Venera
Mitrovica, Kosovo
049666799 - 045510540
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »