SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet, VW Bora 1.9, Dizel, V.P.:2002
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
119014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen, Bora 1.9 diezel,105 ps. ngjyr hiri, klimatronik, senzor mrapa (fabrikisht), komanda ne timon, nxemese ne karrika, cd dhe kasetë, 8 airbag, 4 goma me fellne rezerve.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
drilon
044170102
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »