SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes - 190
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
119018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon Abs , Shiber , Centrall , interier tmir , e regjistruar , Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edison
Mitrovicë
049-815-075
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »