SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot 307 2003
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
119020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeot 307 i posa ardhur nga gjermania pa dogan viti 2003 2.0 ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per asnej investim perveq doganes dhe regjistrimit me liber servisit 186000 km Posedon Goma dimri te reja me fellne,Goma vere te reja me fellne fabrikisht KlimBord kompjuter Gjama elektro Senzot ne fshesa Karrigat me nxemje . Etj pres blers serjoz Qmimi 2650

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylli
Prishtinë
+38649300663
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »