SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ALFA ROMEO 1.4 I REXHISTRUAR DERI 02-2017
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Lloji :
Alfa Romeo 145
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
119026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura
AlfaRomeo 145
1.4 benzin
Centrall
Klimë
Hapja e dritareve elektronik
Fellne
Goma të reja m+s
Radio cd player
Në gjendje të mirë
Me të gjitha serviset e përfunduara

Tabela RKS i rexhistruar deri 18/02/2017

Vetura nuk është hipotek dhe përkthimi bëhet menjëherë

Bëj ndrrim

Ndrrim i mundshëm

Me ndrrim çmimi ndryshon

+37744940075
Informata rreth publikuesit
Buki
Prishtinë
044000000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »