SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laguna 2006. Me 146000 km diesel. Bej ndrrim
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
119028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dhe ndrroj Laguna 2006 diesel 146000 km origjinal me liber servisi dhe kontroll te plote për rripin dhëmbzor deri 200000 nga Renault Garage.Ndrroj dhe shtoj pare deri 500 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
044 125 848
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »