SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-benz E classe 3.2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,350
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2005
ID e produktit :
119048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes E classe 3.2 cdi full ekstra karrika elkur me nxemje me ftoft karriket me senxor nevigator te madh dhe qeo sen ne rregull

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
044573330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »