SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Trafik 2002
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Lloji :
Renault Trafic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
ID e produktit :
119050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault Trafic furgon 1.9cdiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
049146076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »