SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat ducato IDT 2.8 ndrrimi i mundeshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1999
ID e produktit :
119057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat ducato 2.8 IDT i arshur nga zvicra me kilo te sakta shum i rujten pa as edhe nje defekt me rigjistrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
044573330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »