SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 Automatik 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
119092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2.0TDI
KM 180.000
VITI 2006
Posedon
Automatik
Tiptronik
Shpejtesi ne vollan
ABS
ESP
Navigacion
7 Shpejtesi
CD player
DVD player
Sensor Parkingu
Klim Automatike
Mbyllje Qendrore
Xhama Elektronik
ABS
Alu Felga
Timon Hidraulik
Hollogenga
7 CD-ja
Pulla ne vollan
Regjistrim edhe 8Muaj
ETJ ETJ
Nr kontaktues +37744874733
Informata rreth publikuesit
Nezir
Fushë Kosovë
044874733
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »