SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi s8 4.2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Audi S8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
190,234
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2000
ID e produktit :
119110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi s8 4.2 benzin me plin full opcion

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
044802902
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »