SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tauran2.0 Tdi dsg
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
119111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Taurani 2.0Tdi Dsg 140 Ps Me 5 Ulse Sapo Ardhur Nga Zvicrra Në Gjendje Të Rregullt Me Liber Të Servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florian
049386758
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »