SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A170
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
119116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz a te gjitha Klim abs central navigacion gjamat me rrym pasqyret me rrym karrigat me nxemje senzora para mbrapa dhe shum e shum te tjera esht shum i rujtur per me shum shikone dhe vet esht pa dogan
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Prishtinë
044747503
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »