SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW seria 3 kabrilolet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
BMW 330
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
119121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 3 kabrilolet viti i prodhimit 2010 ne gjendje shum te mirë,130 mij km te garantura,full extra:navi,senzora,karikat elkur ngjyr vishnje,automatik tiptronik etj.shiq shihet ne foto.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044170435
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »