SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 1.9 TDI 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
119122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 1.9 TDI i thjesht eshte ne gjendje te rregullt servisin sapo te kryer.
POSEDON
-ABS
-AIRBAG
-ESP
-BORDKOMPJUTER
-TEMPOMAT
-TIMON SERVO
-KLIMATRONIC
-ULSET ME NXEMJE
-SENZOR PARKINGU
-DRITA XENON
-2QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
-XHAMAT ME RRYM PARA MBRAPA
REGJISTRIMI I SKADUAR DENIM NUK KA
PER ME SHUME KONTAKTONI NE NR 044-736-231 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
044736231
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »