SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 tdi diesel 2003
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,347
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
119126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 tdi me 1 te kuqe i prodhuar ne fund te vititi 2002 , ka klim , abs , xhama elektronik , pasqyre elektronik, hidraulik , centrall , alarm, ka edhe 3 muaj regjistrim rks
Informata rreth publikuesit
Senad
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »