SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€699.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
Peugeot 104
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,000,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1993
ID e produktit :
119128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugot 105 1993 benzin 1,0, ne gjendje te rregullt, regjistrim deri ne shtator

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Tomoci
+37745554722
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »