SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
246,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
119129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 6 High-Line 1.9 TDI 6-shpejci Limited Edition Golfi posedon Viti Prodhimit 11/2007 ESP ABS Full Board Computer ( Display i madh ) Nxemje N`karika Klimatronik 2 sezonale Fellne 15 me goma treja Senzora parkingu senzora shiu Pastrimi i Farave Para tempomat KM T`garantuara ` Full Servise History Gjitha Serviset Mbarume - Filtera Ule , Rypi , Diska gurne etj. Ndrim nuk bëj.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »