SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 1.0 benzins viti 2001
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2001
ID e produktit :
119133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa 1.0 benzins viri 2001 i sapo ardhur nga Gjermania me targa te huaja ne gjendje shum te rregullt dhe shum i ruajtur, eshte me Central, ABS, Gjomat elektronike dhe posedon Klim , per me shum kontakto:044-108-804, 049-483-493

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
Pejë
044-108-804
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »