SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WV Passat
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
119186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Driton Isufi : 044172330
Wv Passat i ardhur prej Zvicree
Klima
Esp
Abs
Dyer dhe gjama elektronik
Informata rreth publikuesit
Driton
Ferizaj
balaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »