SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0 D NAVI FULL EXTRA RKS -2002
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
119199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.0 DIZELL

VITI I PRODHIMIT : 2002

NGJYRA : E ZEZE METALIKE

I REXHISTRUAR

NE GJENDJE SHUM T`MIR

8VITE 1PRONAR

VETURA NUK OSHT HIPOTEK

2PAR GOMA ME FELLNA (DIMRI&VERE)

NAVIGACION
KOMANDA N TIMON
AUTOMATIK TIPTRONIK
DRITA XENON
ULSE LKUR
SENZOR PARKINGU
KLIMATRONIK
DRITA TMJEGULLES
ESP
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

Nr. Kontaktit 044133208

bejm dhe ndrrime.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »