SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet skuteri 2006 viti
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '16
Lloji :
MZ
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2006
ID e produktit :
119206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuteri qe ni vit nuk eshte ndezur ddhe nuk posedon dokumentacio

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kadri
045643197
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »