SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
89
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
119214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shit audi a6 2013 ngjyre e bardh me felne RS5
Vetura osht me tabla Tjashtit.
Vetura posedon: sportline paket karika me nxemje i ka te kalume 89 mi original cenzor te parkingut pasqyre qe palohen me rrym. Aux cd card gjamat e mrama te zi fabrikisht cenzor te shiut. Vollanin e a8 me nxemje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erion
Prishtinë
045419830
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »