SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 T(DI)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
119221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Golf IV Diesel, TDI me DI te kuqe ne gjendje perfekte i regjistruar ne RKS regjistrim ka deri n dhjetor 2016.
Vetura posedon: Karrika rekaro lkur + me nxemje, Tempomat, Klima Tronik, Shiber, Bordkopmjuter, Senzorat e shiut, Navigacion me DVD, USB, Bluetooth, AUX, GPS
Dritat Xenon, Centrall, Alarm,
10 Airbega
2 qelesa origjinal
Liber t servisit
Informata rreth publikuesit
Adi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »