SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vetura golf 2 dizell 1.6 librez asht benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,223
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
119227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura golf 2 1.6 dizell norma me tri par dyer deri me 23.04.2016 ka rexhistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avdush
Zürich, Switzerland
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »