SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2001
ID e produktit :
119234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes c 270 ngjendje perfekte qe ni vit i ardhur luksenburg vetura siç shihet esht n gjendje pa as ni problem per te inetersuarit mund ta testojn 049 881464 /045546549Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Peja
049881464
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »