SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vollvo v40
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
Volvo V40
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
119246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vollvo v40 1.9 diesel,me te gjitha paisjet qe i nevojiten nje veture me km te garantuara serviset e bera ne zvicerr vetura gjindet ne zvicerr sipas marrveshjes e sjellim ne kosov nr kontaktues Viber +41792586863
kilometrazha 190 000-199 999
po ashtut vetura posedon goma te reja te dimrit me fellne te aluminit dhe bandash.
Informata rreth publikuesit
arlindi-
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »