SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet misubish shogun
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
ID e produktit :
119254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet misubish shogun i vitit 2003 3.2 nafte ....kjo makin shitet nga anidon vucaj per shkak mos perdorimi...makina eshte ne gjendje te mire...nuk eshte perdorur shum ka vetme 180000km...makina ka ardhur nga anglia ne vitin 2014.ne numri mund te na kontaktoni ne whatsappPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anidon
Koplik
004915753833682
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »