SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2 viti 1986
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
119288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 viti 1986---- 1.6 ii sapo rexhistruar posedon muzik me Pajaqall shum tmirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kadri
045643197
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »