SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroën Berlingo
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
119316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prejardhja nga Zvicrra,regjistrimi i dyte ne Kosovë
Viti i prodhimit 2003
Informata rreth publikuesit
NTP
Prishtinë
044 118 470
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »