SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kamioneten mercedes 207d
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Lloji :
Mercedes Tjetër
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1986
ID e produktit :
119318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamioneten ne gjendje super pune per momentin eshte e qlajmruar eshte per 7 persone dhmth 7ulse per me shum konaktoni ne ket nr te tel +377 45 661 391 i njejt edhe viber
Informata rreth publikuesit
Liri
Vienna, Austria
045661391
fsh zhur [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »