SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C200 CDI Elegance
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
241,347
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
119325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mire motorike dhe mekanike. Ka korozion ne dyer. Eshte i mbajtur mire. GOMAT E REJA TE DIMRIT DHE TE VERES. KLIMATRONIK, ABS SRS BAS CD PLAYER ME TV DHE 6 CD BOX.
Regjistrim deri ne shkurt 2017. PS I KA SHTUAR FABRIKISHT 102 PS TANI I KA 135 PS.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
049783056
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »