SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A180 Avantgarde 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
106,700
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
119331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes benz A 180 viti 2007 Avantgard dizel ne gjendje shume te mire. Viti i pare i regjiistrum ne ks. 106700 km te kalume. Karriget te mbajtura me mbrojtese

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tefik
044306858
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »