SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,124
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1989
ID e produktit :
119337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 250 D. Viti 1989Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rok
Lucerne, Switzerland
044 424320
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »