SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 3 1.9 SDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,500,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
119341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 3 1.9 sdi me 9 muj regjistrim shum i ruajtur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
MimoZa
045 256 710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »