SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot
Çmimi :
€2,550.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
119361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 1.9 dizell posedon Klim ABS Air bag qmimi 255oNr per Kontakt:044553240049901347Viber +38649901347

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halit
Texas City, Texas
044553240
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »