SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
119362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 1.9 dizel viti 2006 i posa ardhur nga gjermania. Esht shum i rujtun te gjitha serviset ika te kryme per me shum kon 045696892

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Malishevë
045696892
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »