SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha me Homologim dhe dogan Tpaguar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
119364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha Cygnus 125cc
i Ardhur prej Zvicrre Ka te Paguar homologin dhe Doganen
Gurtnet e Ndrruara Servisi i Ber te "Kaqandolli"
Per me Shum info: +37744201794
Informata rreth publikuesit
Vissi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »