SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 1.8 automatik
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
119393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 1.8 automatik ,i ardhur nga Zvicrra pa dogan,Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe optike dhe ka te gjitha serviset e kryera ne zvicerr. Qmimi u diskutueshem.Presim blers serioz.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ETNIK
Skënderaj
+37744232109
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »