SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A 4 Automatik Tiptronic 2000 cm K Dizell 2005
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
119400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ërshkrimi :Shes audi a4 viti 2005 ne gjendje shum te mirë. I regjistruar deri ne nëntor 2016. Vetura posedon Navigacion,klimatronik, komanda ne vollan nxemje ne karrike, pasqyre elektrike, xhama elektrik ,mp3,cd player me 6 sharzhera etj .Servisi i kryer komplet . Kontakto 044/49/189933
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044189933
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »