SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen berlingo 05. 2599
Çmimi :
€2,599.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
119415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
citroen berlingo 2.00 HDIme klim ne gjendje shum te mir bej edhe ndrrim 045311035

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
045311035
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »