SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta 2002 Shitet
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Radio, Airbags
ID e produktit :
119423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford fiesta 1.3 benzin i regjistruar 1 vjet. Per me shume info tel +381656850646
Informata rreth publikuesit
Milos
Gjilan
+381656850646
Kufcë e Ëperme [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »