SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kamijoneta Mercedes Sprinter 209 CDI
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '13
Lloji :
Mercedes Caddy
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
85,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
11943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamijoneta Sprinter 209 Cdi viti prodhimit 2007 ne gjendje shume te mir e ardhur nga Zvicera CH me 85.000 Km te kaluara me liber servisi Km e garantuara 7 ulese (6 Shpejtesi) etj etj Ndrrim nuk bej
telefoni kontaktues 045619914
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044143164
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »