SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
citroen c3 2005 1.4 diesel
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
119436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet citroen c3 viti 2005 i ardhur nga zvicrra shum i ruajtur si jasht edhe brenda . vetura eshte manual posedon klime , airbag , sensor prapa timon multifunksional goma te dimrit . vetura punon mire pa asnje vrejtje ka edhe liber te servisit shpenzimet mesatare 4.0liter/100km vetura nuk eshte e doganuar . nderrim i mundshem me vetur te doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ideal
Prishtinë
044994979
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »