SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes CL 55 AMG Kompressor -04
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '16
Lloji :
Mercedes CL 55 AMG
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
5.50
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
119448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz CL 55 AMG Kompressor
185000 km origjinale
500 kuaj fuqi
Makina esht full option Ngrohje ftohje sedilesh navigator bagaxhier Bose Sound system baxha
tv masazh ne dy sedilet e para amortizatoret me vaj etj etj
Te gjitha sherbimet e bera bashke me letrat deri ne 2017
Shitet ose nderrohet
Per me shume info 0697502055
Informata rreth publikuesit
Aleksander
Tirana, Albania
TIrane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »